Získejte slevu 2% na všechny objednávky!

Chci dostávat informace o slevách a novinkách:

Doporučujeme:

Yves Saint Laurent Y

1 druh od: 840 Kč Yves Saint Laurent

Jeden z nejoblíbenějších:

Biotherm Lait Solaire SPF15

2 druhy od: 570 Kč Biotherm
Navštivte nás na Facebooku


Nejprodávanější značky:

armani burberyy bvlgari armani burberyy bvlgari

Telefonické objednávky: 602 778 300

Doprava zdarma

při expresním
doručení.

Osobní odběry

V centru Brna:
ul. Divadelní.

Vzorek zdarma

Dárek ke každé
objednávce

4711 Original

DOPRAVA ZDARMA

Tento parfém Vám doručíme zdarma při expresním doručení po Brně

VZOREK PARFÉMU ZDARMA

Ke každé objednávce od nás dostanete dárek v podobě vzorku dle vlastního výběru zdarma.

SLEVA 2%

Získejte navíc slevu 2% na veškeré nákupy - stačí se registrovat.

Další zboží značky 4711 Chcete poradit s výběrem nebo se chcete na cokoliv zeptat? Doporučit produkt známému

Druhy Balení:

Balení: Cena: Doba dodání:
Kolínská voda (800 ml) 860 Kč
1 - 3 dny
Kolínská voda 400 ml 720 Kč
1 - 3 dny
Kolínská voda 200 ml 660 Kč
1 - 3 dny
Kolínská voda 300 ml 620 Kč
1 - 3 dny
Kolínská voda 150 ml 550 Kč
1 - 3 dny
Kolínská voda (90 ml) 460 Kč
1 - 3 dny
Kolínská voda (60 ml) 440 Kč
1 - 3 dny

Složení parfému 4711 Original:

Hlava - bergamot, citrón, pomeranč, petitgrain

 

Srdce - nerol, rozmarýn, růže

 

Základ - pižmo

Popis parfému

Kolínská voda 4711 je klasika, osvědčená klasika. Je prověřená dlouhými lety. Kolínská voda 4711 je vůně příjemná, svěží, chladivá a nevtíravá. V letních dnech vás příjemně zchladí a v podzimních dnech zase příjemně zahřeje. Proto je kolínská voda 4711 tou správnou volbou pro každý den. Je určená nejen pro muže, ale i ženy si vůni kolínské vody 4711 velmi oblíbily.

 

 

Doporučujeme:

4711 Original

(7 druh) od: 440 Kč Značka: 4711

O značce 4711:

4711 (čteme čtyřicet sedm jedenáct) - 4711 je kolínská značka Mauer & Wirtz vyráběná v Stolbergu blízko Aachenu v Německu. Málokdo už dnes ví, že francouzské parfémy s tajemným číslem 4711 jsou přímými potomky kolínské vody. Na začátku 18. století vytvořil italský emigrant Johann Maria Farina novou vůni, kterou pojmenoval Eau de Cologne (voda z Cologne) podle svého sídla Cologne. V průběhu 18. století se parfém stal velmi populárním. Farinovi následovníci obchod s kolínskou vodou opečovávali, název však změnili podle popisných čísel továrny 4711, v níž se parfém připravoval. Dodnes se tato vůně prodává pod čísly 4711.

Tuto ovocnou vůni s citrusovými oleji, růží a santalovou silicí používal i Johann Wolfgang Goethe. Nejlepší kolínská voda pro muže 4711 je vyráběna v Německu a blahodárně působí na tělo, ducha i mysl. Oblíbenost značky 4711 s lety neklesá, ale drží si svou vysokou úroveň. Receptura kolínské vody je dodnes přísně střeženým tajemstvím. My Vám nabízíme parfémy 4711 pod značkou 4711 original.

 

Změnit jazyk

Česky Slovensky