Dior Dior Homme Eau de Toilette New toaletní voda 50 ml

Dior Dior Homme Eau de Toilette New toaletní voda 50 ml

2050 Kč

Dior Dior Homme Eau de Toilette New toaletní voda 50 ml populárního výrobce Dior - tento produkt doručujeme ve výhodné akci za 2050 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 700 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 13823
Do obchodu

Popis

Dior

Toaletní voda s intenzivně dřevitou stopou, představuje kompromis mezi silou a něhou. Deklaruje sebevědomou mužskou smyslnost.
Srdce této toaletní vody je tvořeno smyslnou stopou jemného dřeva, která je neuvěřitelně silná, přitažlivě svěží a zářivá. Dior Homme je příslibem intenzivně dřevité mužnosti, která obklopuje, rozvíjí se a zanechává mocnou stopu. Muž? Ano, ale muž mnoha nuancí: sebevědomý, silný i něžný.Surové dřevo, které Dior ručně vyřezal, představuje vůni smyslné a něžné dřevitosti, ve které cítíte mužnost atlasového cedru zahalenou do tepla kašmírového dřeva.
„Tento nový Dior Homme má nezaměnitelnou stopu, která mu nebrání rozvíjet něžnéa smyslné tóny této vůně. V podstatě představuje portrét moderního muže." François Demachy, tvůrce vůní Dior
Smyslnější, elegantnější a stylovější provedení lahvičky Dior Homme bylo znovuobjeveno s precizně moderním designem. Neokázalé balení je z křišťálově čirého skla, jednoduchost tvaru lahvičky vyzařuje nespecifikovanou eleganci a posedlost jednoduchostí, která odhaluje podstatné: krásu její vůně.
Pro dokonalý rituál Dior Homme:1. Probuďte své smysly osvěžujícími tóny sprchového gelu Dior Homme.2. Změkčete pleť balzámem po holení Dior Homme.3. Osvěžte se deodorantem ve spreji Dior Homme.4. Následně aplikujte toaletní vodu Dior Homme na pulsní body (zápěstí, za uši a na krk), pro zesílení jedinečné vůně.

Všechny produkty od výrobce
Dior Dior Homme Eau de Toilette New toaletní voda 50 ml

Dior Dior Homme Eau de Toilette New toaletní voda 50 ml

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce