Kenzo Flower by Kenzo Eau de Lumière  toaletní voda 50ml

Kenzo Flower by Kenzo Eau de Lumière toaletní voda 50ml

2110 Kč

Kenzo Flower by Kenzo Eau de Lumière toaletní voda 50ml s trendy značkou Kenzo - tento produkt máte na dosah ruky s VIP slevou pro každého za 2110 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Naplníte-li košík zbožím nad sedm set, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 8958
Do obchodu

Popis

Kenzo

SVĚTELNÁ ZÁŘE VLČÍHO MÁKU.
Nová oslňující vůně Eau de Toilette překypuje energií. Zářivá květinová vůně, záblesk emocí na pokožce. KENZO Parfums stvořil vůni světla a nadále podporuje svobodomyslný a nekonvenční vztah s parfémem, který voní jako žádný jiný. OSLŇUJÍCI VLČÍ MÁK
Bulharská růže se nachází v srdci ságy Flower by Kenzo. Je ústředním motívem ve všech Flower by Kenzo vůní. Je to bohatý, smyslný a velmi ženský podpis rozpoznatelný mezi všemi ostatními.
Flower by Kenzo Eau de Lumière nabízí oslnivou sílu květin přerušovanou medovými tóny prostřednictvím právě této nádherné růže. Opojný jasmín sambac dodává vůní návykovost. Bergamot z Kalábrie vstupuje na scénu a zapůjčuje vůni elegantní svěžest a uvolňuje spontánní energii.
Ikonický otisk Flower by Kenzo je tvořený z bílého pižma. V této nové verzi je interpretován tak, aby se umocnily nové aspekty vůně: moderní, jemná a smyslná. Jako skutečné světelné reflektory, přinášející krystalickou čirost s magnetickou silou svádění.
Podstránku vůně najdete ZDE

Všechny produkty od výrobce
Kenzo Flower by Kenzo Eau de Lumière  toaletní voda 50ml

Kenzo Flower by Kenzo Eau de Lumière toaletní voda 50ml

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce