Yves Saint Laurent Vernis A Lévres Pop Water 217 6ml

Yves Saint Laurent Vernis A Lévres Pop Water 217 6ml

1030 Kč

Yves Saint Laurent Vernis A Lévres Pop Water 217 6ml od předního výrobce Yves Saint Laurent - toto zboží si můžete koupit ve výhodné akci za 1030 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 700 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Přejeme vám příjemné nakupování.

SKU: 10482
Do obchodu

Popis

Yves Saint Laurent

Zalijte své rty průsvitnými odstíny s vodovým povrchem. Vernis A Lévres Pop Water nabízí intenzivní, ale čiré barvy, v nichž se snoubí lehkost a vodní svěžest. 6 odstínů průsvitné barvy. Jsou osvěžující a snadno se používají. Je to lehká barva na rty, která vydrží opravdu dlouho.
Dlouhotrvající barva a lesk Vernis A Lévres Pop Water nabízí až 10hodinový hydratační efekt. Jeho vodový jas si ponechává věrné podání barvy a lesku, nevysychá ani neztrácí sílu. Rty jsou i nadále pružné a na dotyk příjemné.
Spontánní gesto krásy s výsledky, z jakých se vám zatočí hlava. Vernis A Lévres Pop Water se rozlévá po rtech díky mimořádně praktickému aplikátoru, který vyniká neobvykle plochým tvarem a tenkou špičkou zajišťující dokonalé dávkování a přesnou aplikaci. Představuje se v luxusním černém flakonu Vernis A Lévres Pop Water s novým zlato-stříbrným logem od Cassandra. Jde o nepostradatelnou barvu na rty, kterou si můžete vzít kamkoliv.

Všechny produkty od výrobce
Yves Saint Laurent Vernis A Lévres Pop Water 217 6ml

Yves Saint Laurent Vernis A Lévres Pop Water 217 6ml

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce