Yves Saint Laurent Vernis A Lévres Pop Water 218 6ml

Yves Saint Laurent Vernis A Lévres Pop Water 218 6ml

1030 Kč

Yves Saint Laurent Vernis A Lévres Pop Water 218 6ml s trendy značkou Yves Saint Laurent - toto zboží si můžete opatřit v perfektní akci za 1030 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 700 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

SKU: 10483
Do obchodu

Popis

Yves Saint Laurent

Zalijte své rty průsvitnými odstíny s vodovým povrchem. Vernis A Lévres Pop Water nabízí intenzivní, ale čiré barvy, v nichž se snoubí lehkost a vodní svěžest. 6 odstínů průsvitné barvy. Jsou osvěžující a snadno se používají. Je to lehká barva na rty, která vydrží opravdu dlouho.
Dlouhotrvající barva a lesk Vernis A Lévres Pop Water nabízí až 10hodinový hydratační efekt. Jeho vodový jas si ponechává věrné podání barvy a lesku, nevysychá ani neztrácí sílu. Rty jsou i nadále pružné a na dotyk příjemné.
Spontánní gesto krásy s výsledky, z jakých se vám zatočí hlava. Vernis A Lévres Pop Water se rozlévá po rtech díky mimořádně praktickému aplikátoru, který vyniká neobvykle plochým tvarem a tenkou špičkou zajišťující dokonalé dávkování a přesnou aplikaci. Představuje se v luxusním černém flakonu Vernis A Lévres Pop Water s novým zlato-stříbrným logem od Cassandra. Jde o nepostradatelnou barvu na rty, kterou si můžete vzít kamkoliv.

Všechny produkty od výrobce
Yves Saint Laurent Vernis A Lévres Pop Water 218 6ml

Yves Saint Laurent Vernis A Lévres Pop Water 218 6ml

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce